لیوان قهوه

انواع لیوان کاغذی قهوه

لیوان های کاغذی قهوه تک جداره و دوجداره

لیوان هایی که برای قهوه استفاده می شود معمولا دوجداره هستند لیوان های دوجداره معمولا ۱۲۰ سی سی، ۲۲۰ سی سی و ۳۶۰ سی سی می باشند.
برای مصرف اسپرسو و ماکیاتو از لیوان شات(لیوان کاغذی تک جداره ۷۰ سی سی) استفاده میشود که تک شات، تک اسپرسو و شات قهوه نیز گفته می شود برای سمپلینگ و تست نیز از این لیوان استفاده می شود.

برای کرداتو، دبل و اسپرسو، لیوان کاغذی تک جداره ۱۱۰ سی سی و لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی(تک جداره و دوجداره) استفاده می شود.

برای لته، آمریکانو، قهوه ترک، هات چاکلت و ماسالا هم لیوان کاغذی دوجداره ۲۲۰ سی سی استفاده می شود.
برای کاپوچینو و شیرنسکافه و … هم که فوم زیاد داشته باشند از لیوان کاغذی دوجداره ۳۶۰ سی سی استفاده می شود.

لیوان های کاغذی قهوه درب دار

لیوان کاغذی درب دار که برای حمل و نقل بسیار راحت است و معمولا برای سفارش های برون بر از نوع درب دار آن استفاده می کنند. عموما برای نوشیدنی های گرم مانند قهوه و نسکافه استفاده می شود.

قیمت لیوان قهوه

قیمت انواع لیوان های کاغذی به فاکتورهای مهم زیر بستگی دارد مانند:

درب دار یا بدون درب
تک جداره یا دوجداره
ساده یا طرح دار
سایز مورد نظر

قهوه

نوشیدن یک لیوان قهوه هنگام برگشتن از محل کار می تواند خستگی را از تن دور کند در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد زیادی کافه ی سیار بوده ایم همچنین بسیاری از کافه های مغازه ای منوی بیرون بر را به خدماتشان اضافه کرده اند و انواع نوشیدنی ها را در لیوان هایی که به اصطلاح “بیرون بر” نام دارند سرو می کنند.

احتمالا در مسیر منزل یا محل کارتان، کافه یا مغازه سرو قهوه وجود دارد تا بتوانید یک لیوان قهوه میل کنید لیوان هایی که برای خدمات بیرون بر استفاده می شود معمولا کاغذی هستند. استفاده از این لیوان های کاغذی مزایایی دارد که در ادامه با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

مزایای استفاده از لیوان کاغذی

به دلیل مزایایی که لیوان های کاغذی نسبت به سایر انواع لیوان ها ( پلاستیکی و یا شیشه ای ) دارند بسیار پر استفاده هستند. مزایای لیوان های کاغذی شامل موارد زیر است:

  • دارای انواع مختلف تک جداره و دوجداره است لیوان های دوجداره از سوختن دست توسط نوشیدنی های گرم جلوگیری می کند همچنین لیوان دوجداره دمای نوشیدنی را برای مدت زمان طولانی تری حفظ می کند.
  • قابلیت تبلیغات: صاحبان کافه ها میتوانند با چاپ طرح های مختلف مخصوصا برند و یا لوگوی خودشان بر روی آنها فرصت بیشتری را برای معرفی کسب و کار خود به مشتری به دست می آورند.
  • در اندازه های مختلف برای نیازهای متفاوت تولید و عرضه می شوند.
  • از هیچ گونه چسب در ساخت و تولید لیوان کاغذی استفاده نمی شود که اط نظر بهداشتی مزیت حسا می شود.
  • برای ساخت لیوان قهوه از کاغذهای پلی اتیلن استفاده می شود که ضدآب هستند.

برای اطلاع از قیمت بروز و دقیق لیوان کاغذی قهوه لطفا تماس بگیرید. 02146134925

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.