ظروف بامبو

ظروف بامبو

ظروف بامبو؟ امروزه یکی از انواع ظروفی که در اشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند ظروف بامبو است که در این مقاله قصد داریم ظروف بامبو را برای شما بازدیدکنندگان گرامی مورد بررسی قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا با مزایای این ظروف آشنا شوید. جهت اطلاع از قیمت لیوان کاغذی دو جداره در وب سایت ملیوان با ما تماس بگیرد.

ظروف بامبو چیست؟

بهتر است بدانید که بامبو اسم یک گیاه می‌باشد که از ساقه این گیاه برای تولید ظروف بامبو استفاده می کنند. همان طور که می‌دانید این گیاه دارای سرعت بسیار عالی در رشد می‌باشد و به طور میانگین می‌توان گفت طول عمر ۵ ساله دارد.


ظروفی که از ساقه گیاه بامبو در تولید آن استفاده شده است دارای انعطاف پذیری بالا و طول عمر بیشتر می باشد.

اکثر مردم برای غذای کودک از ظروف پلاستیکی استفاده می کنند در اینجا قصد داریم تا معایب ظروف پلاستیکی را برای شما ذکر کنیم بهتر است بدانید بر اثر شستشو امکان دارد تا به ظروف پلاستیکی خط و خش وارد شود که این برای مواد غذایی که در داخل آن قرار می‌دهید بسیار مضر می‌باشد.

مزایای ظرف بامبو

یکی از مزایای مهم ظروف بامبو دوام بالای آن می باشد با توجه به ظرافتی که این ظروف دارند اما از دوام بالایی برخوردار هستند و هم چنین این ظروف برای محیط بسیار مناسب بوده و به راحتی قابل تجزیه می باشد.
بهتر است بدانید که ظروف بامبو تنها ظروفی هستند که در تولید آن از مواد شیمیایی استفاده نشده است بنابراین یکی از ظروف بی خطر و سالم همین ظروف هستند اگر شما می‌خواهید برای کودکان خود ظرف مناسب را انتخاب کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم تنها از این ظرف های گیاهی مانند درب لیوان کاغذی گیاهی استفاده کنید چرا که این ظروف قابل شکستن نیست و در اثر برخورد با زمین دچار شکستگی نمی شوند که آسیبی به کودکان شما وارد شود.

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم ظروف بامبو این است که در مقابل حرارت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند در نظر داشته باشید که این ظروف لک ها و روغن را به خود جذب نمی‌کند.

بامبو ممکن است حاوی ملامین باشد. در بعضی از غذاهای بامبو، ملامین به عنوان یک کلاسور برای نگه داشتن بامبو به کار می‌رود. ملامین یک ترکیب شیمیایی است که در ابتدا تصور می‌شد برای کلیه در مقادیر زیاد سمی باشد.

با این حال، تحقیقات جدیدی روشن است که چگونه آسیب زیادی می‌تواند به بدن انسان از طریق خوردن ملامین ایجاد شود. به طور خاص، تحقیقات نشان می‌دهد که حتی قرارگیری در معرض مقادیر کم ملامین، عواقبی برای سلامت انسان دارد. مواجه با ملامین، می‌تواند تاثیر منفی بر رشد مغز و حتی عملکردهای تولید مثل ملامین داشته باشد، به طوری که ملامین در بدن قرار می‌گیرد.

متاسفانه ملامین یک ترکیب نیست که از کاربرد صنعتی خارج شده‌باشد، زیرا دارای ویژگی‌های فیزیکی مطلوب بسیاری است، حتی با وجود اینکه نشان‌داده شده‌است که از غذاهایی که به مواد غذایی وارد می‌شود، خارج می‌شود. نکته خوب این است که شما می‌توانید از آن اجتناب کنید.

ظروف بامبو چوبی می باشند و به این خاطر از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند که در ابعاد و طرح های بسیار جالب و جذاب در بازار وجود دارد که شما می توانید طبق سلیقه خود این ظروف را در طرح های متنوع تهیه و استفاده نمایید.
ظروف چینی و شیشه ای که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند معمولا ماندگاری کمتری داشته و بلافاصله شکسته می‌شدند اما امروزه ظرف بامبو توانسته است جایگزین ظروف شیشه‌ای و چینی شود چرا که مزایای بالایی داشته و در اثر افتادن نیز به هیچ عنوان دچار شکستگی نمی‌شود همچنین شما می توانید ظروف بامبو را در قیمت‌های بسیار مناسبی تهیه کنید.

یکی از ظروفی که توسط شرکت تولیده کننده ملیوان تولید و به بازار عرضه می‌شود ظروف بامبو است که در تمامی مراحل تولید آن از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده است توجه داشته باشید که ما سعی کرده ایم تا ظروف بامبو را در طرح های جذاب و زیبا در ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه کنیم که شما می توانید به صورت آنلاین نیز این ظروف را سفارش دهید. تمامی محصولاتی تولیدی مجموعه ملیوان در فروشگاه قرار دارد شما می توانید مشاهده کرده  و جهت سفارش اقدام نمائید.