ظروف یکبار مصرف درب دار پلاستیکی

ظروف یکبار مصرف درب دار پلاستیکی

امروزه ظروف درب دار پلاستیکی یکی از پرکاربرد ترین انواع آنها می‌باشد که در مجالس و مراسم مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه ظروف درب دار پلاستیکی و کاغذی را مورد بررسی قرار می دهیم. جهت خرید لیوان کاغذی دو جداره از ملیوان کلیک کنید.

لیوان کاغذی دو جداره

ظروف درب دار پلاستیکی

ظروف درب دار پلاستیکی معمولاً در ابعاد و سایز های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که به صورت ساده و یا طرح دار، راه راه و غیره طراحی می‌شوند که شما می‌توانید ظرف مورد نیاز خود را تهیه کنید. فروشگاه های مختلفی در سطح شهر وجود دارند و انواع و طرح های متنوع ظرف پلاستیکی را به صورت درپوش دار و بدون درپوش در اختیار دارند. در نظر داشته باشید که دارای دو مدل کاغذی و پلاستیکی طراحی و تولید می‌شوند که شما می‌توانید جهت خرید و تهیه آن اقدام کنید.

بهتر است بدانید که ظرف یکبار مصرف در انواع لیوان و بشقاب و پیش دستی و … وجود دارند.

قیمت ظروف کاغذی درب دار پلاستیکی

قیمت ظروف یکبار مصرف دستخوش تغییرات مختلفی می‌باشد. با توجه به سایز و ابعاد این ظروف و همچنین طرح های آن قیمت ظروف یکبار مصرف متغیر است شما می‌توانید جهت استعلام قیمت ظروف درب دار پلاستیکی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده تماس گرفته و ظروف مورد نیاز خود را به راحتی خریداری نمایید.

ظروف درب دار پلاستیکی

کاربرد ظروف درب دار پلاستیکی

ظروف درب دار پلاستیکی کاربرد های فراوانی دارند که شما می‌توانید از آنها استفاده نمائید برای بسته بندی محصولاتی همچون حبوبات و سبزی و سالاد و آجیل و خشکبار و … استفاده کنید همچنین از لیوان های درب دار نیز برای نوشیدنی های گرم استفاده نمایید.

امروزه مدل های درب دار در اکثر رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می‌کنند همچنین در کیک فروشی ها نیز کاربرد دارد.
ظروف یکبار مصرف با توجه به جنسی که دارند بسیار سبک و با وزن کم هستند که به راحتی قابل جابجایی هستند، بدون اینکه آسیبی ببینند در تولید ظروف یکبار مصرف معمولاً از پلاستیک‌های فشرده استفاده شده اند که این مواد با کیفیت بالا بوده و تقریبا پلی استایرن که بهترین نوع پلاستیکی فود گرید بازار می‌باشد برابری می‌کند. موادی که در تولید این ظروف یکبار مصرف به کار می‌رود توسط وزارت بهداشت مورد تایید می‌باشد و پس از تولید ظروف نیز به صورت مختلف تست شده و پس از تائید روانه بازار می‌شود.

این مدل معمولا به صورت شفاف تولید می‌شوند و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما با تهیه ظروف یکبار مصرف درب دار پلاستیکی، دیگر در مجالس و مراسمات خود نیازی نیست زمان زیادی را صرف شستشو ظروف در مجالس بکنید.

درب پلاستیکی از موادی تولید می‌شوند در درجه مواد غذایی بوده و خطری برای سلامتی فرد ندارد البته وقتی مواد غذایی و نوشیدنی های داغ در این مدل ها قرار می‌دهید باید بلافاصله خالی کنید چرا که این مدل ها اگر به صورت تک جداره باشند، حرارت مواد غذایی و نوشیدنی را به بیرون انتقال می‌دهد. به همین خاطر برای مواد غذایی و نوشیدنی های داغ و گرم همیشه  ظروف یکبار مصرف را به صورت دوجداره تولید می‌کنند که یک طرف آن از کاغذ با گرماژ متفاوت و طرف دیگر آن از مواد پلی اتیلن استفاده می‌شود که باعث می‌شود تا حرارت مواد غذایی و نوشیدنی های داغ به بیرون انتقال پیدا نکند. پلی اتیلن در برخورد با مواد غذایی و .. از خود واکنش نشان نداده و از مواد شیمیایی در تولید آن استفاده نمی‌شود.

در تمام کافه ها از لیوان های درب دار برای نوشیدنی ها استفاده می‌کنند البته لیوان ها به صورت درب دار و بدون درب طراحی و تولید می‌شوند که شما می‌توانید برای استفاده تهیه نمائید.

ملیوان یکی از بزرگترین تولید کننده ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و کاغذی می‌باشد که ظروف یکبار مصرف درب دار پلاستیکی یکی از انواع ظروفی می‌باشد که توسط ملیوان تولید و روانه بازار شده است شما می‌توانید جهت سفارش عمده و جزئی اقدام کرده و ظروف پلاستیکی را در ابعاد و سایز های متنوع و مختلف سفارش داده و در مراسمات و مجالس خود از ان استفاده نمائید.