ظروف یکبار مصرف چند قسمتی

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی یکی از انواع ظروف پر استفاده می‌باشد که امروزه کاربرد فراوانی دارد و در مجالس برای پذیرایی دارد. در این مقاله قصد داریم ظروف یکبار مصرف چند قسمتی را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید. جهت سفارش و خرید لیوان کاغذی دو جداره از وب سایت ملیوان کلیک کنید.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی

همانطور که می‌دانید با توجه به پیشرفت تکنولوژی عموم افراد تمایل دارند تا تمامی کارهای خود را به سرعت انجام دهند. به همین خاطره امروزه دیگر برای شستشوی ظروف مجالس وقت نمی‌گذارند و از ظروف یکبار مصرف برای پذیرایی در مهمانی ها استفاده می‌کنند که شما می‌توانید ظروف یکبار مصرف را در ابعاد مختلف و همچنین در جنس های مختلف از جمله پلاستیکی یا آلومینیومی تهیه و استفاده نمایید.
برای تولید ظروف یکبار مصرف از قالب های بسیار متنوع در طرح های جالب و زیبایی استفاده کرده اند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از طرح مناسب و زیبایی بهره مند شوید.

توجه داشته باشید ظروف یکبار مصرف دارای ویژگی های خاصی هستند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تهیه نمایید. در تولید این ظروف از استانداردهای مناسبی استفاده کردند که می توان به مواردی مانند قرار دادن ظروف در مایکروویو و غیره اشاره کرد. البته در نظر داشته باشید که نوع پلاستیکی آن شامل این مورد نمی شود.

انواع ظروف چند قسمتی

همانطور که ذکر شد ظروف چند قسمتی در مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شوند که در ادامه چند نوع این ظروف را برای شما ذکر می کنیم.

  • ظروف یکبار مصرف چند قسمتی ۲ خانه کوچک
  • ظروف دو خانه کبابی
  • ظروف سه خانه کوچک
  • ظروف سه خانه کبابی

توجه داشته باشید که در ایران معمولا ظروف یکبار مصرف از جنس آلومینیوم از طرفداران بیشتری برخوردار بوده و در اکثر موارد از این ظروف استفاده می‌کنند. نکته دیگری که شما باید مد نظر داشته باشید این است که مشتریان به دنبال کیفیت مناسب می‌باشند ظروفی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند بدون شک مورد توجه همه قرار می‌گیرد.
بهتر است بدانید که تمامی ظروف یکبار مصرف میوه توسط شرکت تولید کننده ملیوان طراحی و تولید می‌شوند به گونه ای است که برای محیط زیست مناسب بوده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند.

ظروف یکبار مصرف چند تیکه درب دار

یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت ملیوان ظروف یکبار مصرف چند قسمتی درب دار می‌باشد که در طرح های بسیار جذاب و زیبا عرضه می‌شود.

ظروف یکبار مصرف دارای درب های مناسبی که به راحتی بر روی ظرف سفت شده و از کیفیت بالایی برخوردار است.
رستوران ها و مراکز پخت و پز غذاها مکان‌هایی هستند که نیاز زیادی به ظروف یکبار مصرف درب دار دارند.
که ظروف یکبار مصرف که در رستوران ها و مراکز پخت و پز غذاها قرار می‌گیرد باید قابلیت هایی مانند درب دار بودن  و قابلیت قرار گرفتن در مایکروویو را دارا باشد همچنین باید از مقاومت مناسب و طرح زیبا و شیکی برخوردار شود.

ظروف پلاستیکی بسته بندی خشکبار

یکی دیگر از محصولات تولیدی ملیوان ظروف بسته بندی خشکبار می باشد که به صورت چند قسمتی بوده و در طرح های بسیار زیبا از عرضه می‌شود و شما می‌توانید خشکبار را در آن قرار داده و استفاده نمایید.

خرید ظروف چند قسمتی

شما می توانید برای خرید ظروف یکبار مصرف چند قسمتی با شرکت ملیوان تماس بگیرید و محصولات مورد نظر خود را با کیفیت عالی و طرح های مناسب خریداری نمایید. توجه داشته باشید که خرید شما به صورت کاملاً بی واسطه و به صورت مستقیم از عرضه کننده اصلی می باشد که برای کاهش قیمت ها بسیار به صرفه تر است.

قیمت ظروف یکبار مصرف چند قسمتی

توجه داشته باشید که ظروف یکبار مصرف از جنس مختلف مانند آلومینیوم یا پلاستیکی و .. استفاده می‌شود که نوع جنس مواد به کار رفته در این ظروف بسیار تاثیرگذار بر قیمت نهایی می‌باشد.

همچنین ابعاد و نوع درب دار بودن و یا بدون در بودن این ظروف مانند درب لیوان کاغذی نیز بسیار مهم می‌باشد که تمامی این عوامل بر قیمت نهایی این ظروف تاثیر گذار می‌باشد. به همین خاطر نمی‌توان قیمت ثابتی را ذکر کرد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان ملیوان تماس گرفته و با توجه به نوع ظروف مد نظر خود قیمت ظروف یکبار مصرف چند قسمتی مورد نظر خود را بپرسید.